Kidričeva 1
2380 Slovenj Gradec

tel.: (02) 88 46 800
fax.: (02) 88 46 897

Elektronski naslov okrajnega sodišča v Slovenj Gradcu: urad.ojsg@sodisce.si

Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Tue, 25 Aug 2026 11:45:23 +0000
I / 273 / 2025 ID objave: 20260825-0104-005 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja premoženja kot celote Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-10Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Fri, 21 Aug 2026 10:00:40 +0000
St / 1288 / 2022 ID objave: 20260821-0104-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Thu, 06 Aug 2026 06:15:13 +0000
VL / 61106 / 2025 ID objave: 20260806-0222-004 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Thu, 06 Aug 2026 06:15:13 +0000
VL / 61106 / 2025 ID objave: 20260806-0222-004 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Thu, 06 Aug 2026 06:15:13 +0000
VL / 61106 / 2025 ID objave: 20260806-0222-004 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Thu, 06 Aug 2026 06:11:15 +0000
VL / 56792 / 2025 ID objave: 20260806-0222-003 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-09-24 10:Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Thu, 06 Aug 2026 06:07:52 +0000
VL / 43955 / 2024 ID objave: 20260806-0222-002 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-09-24 09:Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Thu, 06 Aug 2026 06:03:22 +0000
VL / 69459 / 2025 ID objave: 20260806-0222-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-09-24 09:Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Stanovanja

Wed, 22 Jul 2026 11:27:30 +0000
VL / 15363 / 2023 ID objave: 20260722-0102-002 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-09-17 07:00Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Zemljišča

Wed, 22 Jul 2026 09:17:42 +0000
St / 608 / 2023 ID objave: 20260722-0104-003 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Prodaja z zavezujočim zbiranjem ponudb Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Stanovanja

Wed, 22 Jul 2026 06:34:45 +0000
St / 802 / 2024 ID objave: 20260722-0102-001 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrožno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-09-09 08:0Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Tue, 14 Jul 2026 12:58:17 +0000
VL / 63669 / 2023 ID objave: 20260714-0222-003 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Premičnina - Drugo

Tue, 14 Jul 2026 12:58:17 +0000
VL / 63669 / 2023 ID objave: 20260714-0222-003 Oblika prodaje: Klasična prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Prodaja več stvari (paketno) Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 202Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Stanovanja

Tue, 07 Jul 2026 11:29:06 +0000
VL / 53225 / 2025 ID objave: 20260707-0102-002 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-09-09 07:00Preberi več o e-dražbi
Nepremičnina - Garaže

Tue, 07 Jul 2026 08:56:11 +0000
I / 403 / 2025 ID objave: 20260707-0108-001 Oblika prodaje: Spletna prodaja Način prodaje: Dražba z zviševanjem cene Vrsta prodaje: Posamična prodaja Sodišče: Okrajno sodišče v Slovenj Gradcu Datum in ura začetka prodaje: 2026-09-02 07:00:00Preberi več o e-dražbi